Prens Harry bağlarını tamamen kopardı… İkamet ettiği ülkeyi değiştirdi

Meghan Markle ile gösterişli bir düğünle evlendikten sonra sık sık Kraliyet Ailesi’nin karşısında yer almaya başlayan Prens Harry, son hamlesiyle Birleşik Krallık’tan resmen ayrıldığını gösterdi.

Markle ile Oprah Winfrey’e verdikleri sansasyonel röportajdan sonra aileyle arası iyice gerilen, çıkardığı anı kitabıyla bağlarını koparan Prens Harry, uzun bir süredir Kaliformiya’da yaşıyordu. Ancak yine de Birleşik Krallık’ı evi olarak gösteren Harry, sonunda bundan da vazgeçti.

Sussex Dükü, eko-turizm şirketi Travalyst için Companies House’a sunulan yeni belgelerde ikamet ettiği ülkeyi güncelledi. Eskiden evinin Birleşik Krallık olduğunu iddia ederken, artık adresi Amerika olarak değiştirildi.

Harry ve eşi Meghan Markle birkaç yıldır Kaliforniya’da yaşıyor olsa da bu belgeler onun ikametgahındaki değişikliğin geçen haziran ayına kadar kağıt üzerinde değişmediğini gösteriyor.

Değişikliğin, 29 Haziran 2023’te gerçekleşmesi ve aynı dönemde Buckingham Sarayı’nın Markle ve Prens’i Frogmore Cottage’dan atıldığını doğruladığı günle aynı güne gelmesi ise dikkat çekiyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x